House of the Dragon

Genel Bakış

House of the Dragon dizisini kesintisiz bir şekilde DizipalFilmizle farkıyla donmadan tek parça 1080p full hd izle. House of the Dragon, George R. R. Martin'in Fire & Blood adlı kitabından uyarlanan bir Amerikan fantastik drama televizyon dizisidir. Dizi, Westeros'un Yedi Krallığı'nı 300 yıl önce yöneten Targaryen hanedanının yükselişini ve düşüşünü konu alıyor. House of the Dragon, Game of Thrones'un devamı niteliğinde bir dizidir. Ancak, Game of Thrones'tan farklı olarak, House of the Dragon, Targaryen hanedanının geçmişini konu alıyor. Dizi, Targaryen hanedanının iç savaşını ve Westeros'un Yedi Krallığı'nı yönetmek için mücadelelerini anlatıyor. Dizi, 21 Ağustos 2022'de HBO'da yayınlandı. İlk sezonu 10 bölümden oluşuyor. DiziPALFilmizle ile ücretsiz izleyebilirsiniz.

Bölümler

 • 1
  Ejderhanın Mirasçıları0dk

  Viserys, ikinci çocuğunun doğumunu kutlamak için bir turnuva düzenler. Fakat umut ettiği şeylerin isem dışı sonuçlanması ve Daemon'un itaatkar olmayan tutumu, varisi konusunda onu tekrar düşünmeye itecektir.

 • 2
  Serseri Prens0dk

  Prenses Rhaenyra, Demir Taht'ta bir kadın fikrine direnen bir krallıkla karşı karşıya kalırken Targaryen Hanesi hakkındaki kehanetlerin derinliklerine dalar ve Westeros'un varisi olarak geçilmesine küsmüş Prens Daemon savaşa gitmeye hazırlanır.

 • 3
  İsminin İkincisi0dk

  Daemon ve Corlys Velaryon, Yengeç besleyen ile savaşır. Diyar, Aegon'un ikinci isim gününü kutluyor. Rhaenyra ise evlilik ihtimaliyle karşı karşıyadır.

 • 4
  Dar Denizin Kralı0dk

  İki ada dışında hepsini fethettikten sonra Daemon, kendisini Stepstones ve Dar Deniz'in Kralı ilan eder ve Deniz Yılanı Corlys tarafından taç giydirilir.

 • 5
  Yolu Aydınlatırız0dk

  Daemon karısını Vadi'de ziyaret eder. Viserys ve Rhaenyra, Velaryonlar ile arabuluculuk anlaşmaları yapar. Alicent, prenses hakkındaki gerçeği arar.

 • 6
  Prenses ve Kraliçe0dk

  On yıl sonra. Daemon ve Laena, Pentos'ta bir teklifi değerlendirirken Rhaenyra, Alicent'in çocukları hakkında devam eden spekülasyonları arasında gezinir.

 • 7
  Akıntıtaşı0dk

  Kraliyet ailesi, Laena Velaryon'un cenazesi için Velaryon ailesinin kalesi Driftmark'ta toplanır. Prenses Rhaenyra ile Kraliçe Alicent'ın çocukları kavgaya tutuşur. Kral Viserys, ailesindeki çatışmanın sona ermesini ister.

 • 8
  Dalgaların Lordu0dk

  Stepstones'ta ortadan kaybolan Corlys Velaryon'un yerine Driftmark'ı kimin yöneteceğinin belirlenmesi için talipler King's Landing'e gelir. Kral Viserys'in hastalığı son derece ilerlemiştir ama kral adına diyarı yöneten Kral Eli Otto Hightower ve kızı Alicent, bir sürprizle karşılaşır.

 • 9
  Yeşil Konsey0dk

  Alicent, kralın son arzusunun Aegon'u Demir Tahta oturtmak olduğuna inanmaktadır.

 • 10
  Siyah Kraliçe0dk

  Hightowerlar, Rhaenyra ve çocuklarının peşindedirler.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?