Teen Wolf

Genel Bakış

Teen Wolf dizisini kesintisiz bir şekilde DizipalFilmizle farkıyla donmadan tek parça 1080p full hd izle. Genç Kurt, MTV için Jeff Davis tarafından geliştirilen bir Amerikan televizyon dizisidir. Aynı isimli 1985 yapımı filme dayanmaktadır. Dizinin ana karakteri Ormanda ölü bir kız ararken bir kurt adam tarafından ısırılan lise öğrencisi Scott McCalldir (Tyler Posey). Scott en iyi arkadaşı Stilinski (Dylan OBrien) dışında, herkesten kurt adam kimliğini gizli tutarak, normal hayatını muhafaza etmeye çalışmaktadır. Başka gizemli bir kurt adam olan Derek Hale (Tyler Hoechlin) ise, ona hayatında ve vücudundaki değişiklikler konusunda yardımcı olmaktadır. DiziPALFilmizle ile ücretsiz izleyebilirsiniz.

 • 1
  Kurt Isırığı0dk

  Scott ve en iyi arkadaşı, ormanda bir cesedin izini süren arama ekibine katılırlar ve karanlıktan fırlayan bir şey Scott’ı ısırır.

 • 2
  İkinci Şans0dk

  Kurt adam olduğunun farkına varan Scott, şimdi hem peşindeki avcılarla hem başka bir kurt adamla hem de sıradan gençlik sorunlarıyla baş etmek zorundadır.

 • 3
  Sürü Mantığı0dk

  Scott’la Allison’ın ilk randevuları, peşlerine takılan Lydia ve Jackson yüzünden, kâbus gibi karman çorman bir ‘grup randevusuna’ döner.

 • 4
  Sihirli Mermi0dk

  Şehre yeni gelen bir avcı, Derek’in hayatını tehlikeye sokar. Bunun üzerine Derek, Scott ve Stiles’ı kendisine yardım etmeye zorlar.

 • 5
  Söyle0dk

  Lydia ve Jackson’ın şahit olduğu yeni bir saldırı olayı, vahşi hayvanlarla ilgili soruları gündeme getirir. Bu arada, Scott ve Allison okulu kırarlar.

 • 6
  Nabız Ölçer0dk

  Scott, Allison’la birlikte olabilmek için Stiles’la beraber, geçirdiği dönüşümü kontrol etmenin yollarını arar. Derek, Scott’la taraf olma çabalarını sürdürür.

 • 7
  Gece Okulu0dk

  Geceleyin lisede mahsur kalan Scott ve arkadaşları, içeri girmeye çalışan güçlü bir kurt adamın saldırısıyla karşı karşıya kalırlar.

 • 8
  Deli0dk

  Derek, Şerif Stilinski’den kaçmakla meşgul olduğu için, Scott kurt adam olarak geçireceği ikinci dolunayda Stiles’dan yardım almak zorunda kalır.

 • 9
  Kurtboğan0dk

  Birtakım ipuçları, Derek’le yaşadığı karşılaşma da dâhil olmak üzere, Jackson’ı Scott’tan şüphelenmeye iter ve bu her ikisinin de hayatını tehlikeye sokar.

 • 10
  Yardımcı kaptan0dk

  Scott, sevdiği insanları korumak için bin parçaya bölünür ve aile geçmişiyle ilgili ipuçlarının izini sürmeye başlayan Allison da bu insanların başında gelir.

 • 11
  Formalite0dk

  Bir yandan aile sırlarıyla başa çıkmaya çalışan Allison, dikkatini Scott’a ve okul dansına çevirir. Bu arada, kurt adamlar ve avcılar arasındaki gerilim doruğa tırmanır.

 • 12
  İşler Sarpa Sarıyor0dk

  Kurt adamların ve avcıların savaşında arada kalan Scott, bulduğu bir ipucu sayesinde arkadaşlarını ve eski bir düşmanını bir araya getirerek yıkımı durdurmaya çalışır.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?