The Walking Dead

Genel Bakış

The Walking Dead dizisini kesintisiz bir şekilde DizipalFilmizle farkıyla donmadan tek parça 1080p full hd izle. Kasabanın polis şefi Rick Grimes bir gün vurularak hastaneye kaldırılır; fakat o komadayken geçen sürede bildiği yaşam altüst olmuştur. Artık dünya, insan etiyle beslenen zombilerin insafına kalacak! Tabii birazcık insani duyguları kaldıysa... Atlantada kaostan sonra sessizce hayatta kalmaya çalışan küçük bir grup insanınsa, birbirlerinden başka tutunacak kimseleri yok... DiziPALFilmizle ile ücretsiz izleyebilirsiniz.

 • 1
  Günler Sonra42dk

  Rick, yürüyen ölülerin dehşet saçtığı bir dünyada ailesini arar. Morgan ve Duane, Rickin hayatta kalmak için yeni kuralları öğrenmesine yardım eder.

 • 2
  Bağırsaklar42dk

  Farkında olmadan aylakların hayatta kalan bir grubu kapana kıstırmasına sebep olan Rick, yaşayan ölülerden çok daha tehlikeli bir düşmanla yüzleşmelidir.

 • 3
  Kurbağalara Anlat42dk

  Rick, silah çantasını almak ve birinin hayatını kurtarmak için Atlantaya döner. Lori ve Shane, ölü olduğunu sandıkları birinin geri dönmesiyle baş etmek zorunda kalır.

 • 4
  Çete42dk

  İşler ters gidince Rickin Atlanta görevi tehlikeye girer. Kampta Jim endişe verici hareketler sergilemeye başlar.

 • 5
  Wildfire42dk

  Saldırının ardından Rick, grubu CDCye götürür. Jim, korkunç ve hayati bir karar almalıdır.

 • 6
  19 Numaralı Denek42dk

  Tuhaf bir doktor, Rick ve grubun CDCye girmesine izin verir. Ama yeni buldukları sığınakta her şey göründüğü gibi değildir.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?