Aşk 101

Genel Bakış

Aşk 101 dizisini kesintisiz bir şekilde DizipalFilmizle farkıyla donmadan tek parça 1080p full hd izle. 2020 yılında Netflix'te yayınlanmaya başlayan Türk drama dizisidir. Dizinin yönetmenliğini Ahmet Katıksız, senaristliğini ise Alparslan Özmol ve Melis Sezen üstlenmiştir. Dizi, 1998 yılında İstanbul'da geçmektedir ve 4 asi gencin okuldan atılmamak için bir plan yapmasını konu almaktadır. Plan, okula yeni gelen basketbol koçunu aşık etmek ve onu okulda tutmak üzerinedir. Ancak, bu plan, gençlerin kendilerini ve aşkı keşfetmelerine yol açacaktır. Dizi, gençlik, aşk, arkadaşlık ve aile temalarını işlemektedir. Dizinin oyuncu kadrosunda Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı, İpek Filiz Yazıcı ve Bade İşcil yer almaktadır. DiziPALFilmizle ile ücretsiz izleyebilirsiniz.

Bölümler

 • 1
  İlk An45dk

  Okulda ortalığı birbirine katan Eda, Osman, Sinan ve Kerem, okuldan atılmamak için tek umutlarının merhametli öğretmenleri Burcu olduğunu fark eder.

 • 2
  Hayranlık45dk

  Grup, Işık'ın yardımıyla Burcu ve Kemal'in bir rock konserinde bir araya gelmesini sağlar. Konserden sonra Kemal, Burcu'yu evine bırakmayı teklif eder.

 • 3
  Tutku45dk

  Burcu ve Kemal aralarındaki çekimi fark eder. Eda, Kerem ile arasına mesafe koyar. Sinan, Işık'a açılma konusunda tereddüt yaşamaya devam eder.

 • 4
  Özlem45dk

  Işık, Eda'yı hayallerinin peşinden koşmaya teşvik eder. Grup, Tuncay'ı sınar ve onun Burcu'yu hak etmediğini fark eder.

 • 5
  Şefkat45dk

  Osman, Tuncay'ı karanlık bir işe çeker. Ancak bu ortaklık beklenmedik şekilde sonuçlanır. Işık ise Burcu ve Kemal'in birlikte çalışması için bir bahane bulur.

 • 6
  Eğlence45dk

  Eda, Işık ve Burcu şarap eşliğinde aşktan konuşur. Yetişkin Işık, doğum gününü arkadaş grubuyla birlikte Boğaz'da kutladıkları akşamı anımsar.

 • 7
  Değişim45dk

  Tuncay, Burcu'ya kötü bir haber verir. Okul laboratuvarında yaşanan bir olay, Necdet için bardağı taşıran son damla olur. Grup, okuldan atılmayla karşı karşıya kalır.

 • 8
  Özel Bir An45dk

  Öğretmenler, herkesin içinde özür dileyip pişmanlıklarını dile getirmeleri karşılığında gruba son bir şans verir. Kemal ve Burcu, onlara oynanan oyunu öğrenir.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?