Black Mirror

Genel Bakış

Black Mirror dizisini kesintisiz bir şekilde DizipalFilmizle farkıyla donmadan tek parça 1080p full hd izle. Charlie Brooker tarafından yaratılan bir İngiliz bilim kurgu televizyon dizisidir. Dizi, teknolojinin insan davranışı üzerindeki etkilerini inceleyen bağımsız bölümlerden oluşur. Her bölüm, farklı bir teknolojinin potansiyel tehlikelerini ve toplum üzerindeki etkilerini araştırır. Bilim kurgu, gerilim ve drama unsurlarını bir araya getirerek, teknolojinin insanlığı nasıl tehdit edebileceğini gözler önüne seriyor. Black Mirror, teknolojinin kötüye kullanımına karşı bir uyarı niteliğindedir. DiziPALFilmizle ile ücretsiz izleyebilirsiniz.

 • 1
  Milli Marş0dk

  Başbakan Michael Callow, Kraliyet Ailesinin en sevilen üyesi olan Prenses Susannah kaçırıldığında sarsıcı bir ikileme düşer.

 • 2
  15 Milyon Hak0dk

  Bir şarkı yarışmasında jürileri etkileyemeyen kadın, şimdi ya onur kırıcı şeyler yapmalı ya da kölelikten farkı olmayan hayatına geri dönmelidir.

 • 3
  Senin Tüm Geçmişin0dk

  Yakın bir gelecekte geçen hikayede; tüm insanlar yaptığı, gördüğü ve duyduğu her şeyi kaydeden hafıza implantlarına sahiptir.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?