BKM Mutfak Stand-Up

Genel Bakış

BKM Mutfak Stand-Up dizisini kesintisiz bir şekilde DizipalFilmizle farkıyla donmadan tek parça 1080p full hd izle. Gülmek için yaratılmış gözlerde yaş olmasın. BKM Mutfak Stand-Upları gününüze neşe katmaya geliyor. Özgür Turhan, Cem İşçiler, Cihan Talay, Anlatanadam ve çok daha fazlası yakında stand-up performanslarıyla Sahnede. DiziPALFilmizle ile ücretsiz izleyebilirsiniz.

Bölümler

 • 1
  1. Bölüm - Özgür Turhan19dk

  Kamusal Mizahla kalbimizi fetheden Özgür Turhan şahsi şovuyla sahnede! Başına umarız iş açmayacak siyasi esprileri, karısıyla arasındaki enteresan muhabbetleri ve birtakım kargo sorunlarıyla kalpleri tekrar tekrar fethetmeye geliyor.

 • 2
  2. Bölüm - Anlatanadam19dk

  Sahnede İbrahim Türker, nam-ı diğer Anlatanadam. Evet bitişik yazılıyor. Ironman gibi. Evi kıran iki erkek çocuğundan, İtalyan neşesinden, kayağa binip havayı delerek bir mermi gibi süzülüşünden bahsediyor.

 • 3
  3. Bölüm - Cem İşçiler19dk

  Sahnede Cem İşçiler. Al Pacinoyla nasıl muhabbet etti? Takipçileri arttıkça kimler ona gıcık oldu? Komedyenlerin zengin olduğunu düşünenleri güldürürken bir daha düşündürecek bir şov başlıyor.

 • 4
  4. Bölüm - Cihan Talay19dk

  Cihan Talay hacı kokulu anılarını, engelli abisini taklit ederken başına gelenleri anlatıyor. Cihan Talay bunları anlatırken aklımızda tek bir düşünce: Saç ektirse süper olur!

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?