Karnaval Sokağı

Genel Bakış

Karnaval Sokağı dizisini kesintisiz bir şekilde DizipalFilmizle farkıyla donmadan tek parça 1080p full hd izle. Hikaye, savaşın sefaletinden kaçan ve her türlü yaratığın (insanlar, vampirler, fantastik yaratıklar) aynı yerde toplandığı Viktorya Dönemi Burgue kasabasında geçiyor. Göçmen nüfus hızla büyümektedir. İnsanlar tarafından boyun eğdirilen mitolojik sakinler, hayatta kalabilmek için yasadışı işlere zorlanır. Bir seri katil cinayetler işlemeye başladığında zaten gergin olan halk arasında paniğe neden olur. DiziPALFilmizle ile ücretsiz izleyebilirsiniz.

Bölümler

 • 1
  Karanlık Bir Tanrı Uyanıyor0dk

  Rycroft “Philo” Philostrate, perilere karşı kin güden gizemli saldırgan “Menfur Jack”in peşine düşer. Vignette Stonemoss zar zor hayatını kurtararak Tirnanoc’tan kaçar ve yeni bir başlangıç için Burgue’e gelir. Imogen Spurnrose, yeni komşusuyla tanışır. Parlamentodaki pırpır tartışması alevlenir.

 • 2
  Aisling0dk

  Philo, gizemli bir perinin cinayetini araştırır. Tourmaline, Vignette’i yeni bir peri grubuna tanıştırır. Imogen, Agreus’un mahalleden gitmesi için uğraşır. Jonah ortadan kaybolur.

 • 3
  Ay Krallıkları0dk

  Eskiden Burgue’lü bir asker olan Philo’nun görevi, perilere ait bir Mima manastırını korumaktır. Pact onlara karşı saldırıya geçtiğinde Philo, Vignette’le buluşur ve en beklenmeyecek yerlerden birinde aşkı bulur.

 • 4
  Farklı Şeylerin Bir Araya Gelmesi0dk

  Philo, çocukluğundan tanıdığı müdürün cinayetini araştırır. Vignette, Siyah Kuzgun’un gözüne girer. Imogen, ağabeyine yardım etmek için bir plan yapar. Breakspear, Longerbane’e karşı saldırıya geçer.

 • 5
  Artık Yas Tutma0dk

  Philo, katille ilgili ipucuna ulaşabilmek için bir Haruspex’e danışır. Vignette yeni ailesiyle daha da yakınlaşır. Jonah’ın evine dönmesinden sonra, ailesi onu daha yakından izlemeye başlar ve Parlamento’da yeni bir oyuncu kendini gösterir. Imogen, Agreus’un kendi sosyal çevresine katılmasını sağlar

 • 6
  Periler Tek Başına Giremez0dk

  Philo’nun önünde yapbozun parçaları bir araya gelmeye başlar. Vignette hiç beklemediği bir yeri kendine ev edinir. Jonah, bir araya gelmemesi gereken biriyle gizlice buluşur. Imogen ve Agreus birlikte topluluk içine karışırlar.

 • 7
  Gelecekteki Dünya0dk

  Diğer dedektiflerden delilleri sakladığı için Philo, seri cinayetlerin ardındaki kişi olmakla suçlanır ve hapse atılır. Beklenmedik bir şekilde Vignette orada ona yardım eder. Bu sırada Ezra, Imogen’in Agreus’la olan ilişkisine itiraz eder. Sophie, Jonah’a bir teklifte bulunur.

 • 8
  Alaca Karanlık0dk

  Karnaval Sokağı’nda gerginlik artarken Philo, hem vücut bulmuş karanlıkla hem de onu kontrol eden şeytani kişiyle yüzleşmek zorundadır. Vignette, Burgue’le ilgili gerçekleri öğrenir. Imogen, Agreus’a karşı hissettiklerine ket vurmayı bırakır. Breakspear’ın sırları nihayet gün yüzüne çıkar.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?