Its a Sin

Genel Bakış

Its a Sin dizisini kesintisiz bir şekilde DizipalFilmizle farkıyla donmadan tek parça 1080p full hd izle. Yıl 1981, yeni bir 10 yılın başlangıcında Ritchie, Roscoe ve Colin, Londra’da yeni bir hayata başlarlar. Başlangıçta birbirlerine yabancı olan bu eşcinsel genç çocuklar, en iyi arkadaşları Jill ile kendilerini bir arada bulurlar ve kısa sürede birbirlerinin maceralarını paylaşırlar. Ancak yeni bir virüs yükseliyor ve yakında hayatları hiç hayal etmedikleri şekillerde test edilecek. 10 yıl geçtikçe ve AIDS’in gölgesinde büyürlerken, her zamankinden daha şiddetli yaşamaya ve sevmeye kararlılar. DiziPALFilmizle ile ücretsiz izleyebilirsiniz.

Bölümler

 • 1
  1. Bölüm48dk

  Eylül 1981. Londrada beş arkadaşın hayatı bir apartman dairesinde buluşur. Ancak uzak bir tehdit, 80lerdeki yaşamın çok değerli olabileceği anlamına gelir.

 • 2
  2. Bölüm48dk

  Aralık 1983. Colin New Yorka gidiyor. Bu arada eski bir arkadaşı olan Gloria, Jillden tuhaf bir iyilik istediğinde, Jill, AIDSin gölgesi yaklaşırken bir yalanlar dünyasına hapsolur.

 • 3
  3. Bölüm48dk

  Mart 1986. Pembe Saray ev arkadaşları çalışıyor, aşık oluyor ve dünyada yollarını buluyor. Ancak terör en beklenmedik şekilde vurduğunda, daha önce hiç olmadığı gibi savaşmaları gerekir.

 • 4
  4. Bölüm48dk

  Mart 1988. Ritchie eve yalnız bir yolculuğa çıkar. Bu sırada Jill tehlikededir ve AIDS kriziyle ilgili protestolar başladığında Roscoe Margaret Thatcher ile çarpışmaya hazırdır.

 • 5
  5. Bölüm48dk

  Kasım 1991. Ev arkadaşları, hayatlarının en karanlık günlerine girerken toplanırlar. Valerie (Keeley Hawes) savaş yoluna girdiğinde, çok geç olmadan Ritchieye yardım etmek Jille kalmıştır.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?