Jack Ryan

Genel Bakış

Jack Ryan dizisini kesintisiz bir şekilde DizipalFilmizle farkıyla donmadan tek parça 1080p full hd izle. CIA analisti Jack Ryan ve yeni patronu James Greer, takip ettikleri bir dizi şüpheli parasal hareket sonucunda kendilerini, ABD ve müttefiklerine karşı dev bir saldırı planlayan bir terörist liderine karşı, Avrupa ve Orta Doğudaki ölümcül bir kedi fare oyunun ortasında bulur. DiziPALFilmizle ile ücretsiz izleyebilirsiniz.

 • 1
  Pilot0dk

  Dizinin ilk bölümünde CIA analisti Jack Ryan, deşifre ettiği şüpheli parasal hareketler sonucunda, patronu James Greer ile birlikte masa başından kalkıp yeni ve güçlü bir dünya tehdidini avlamak üzere sahaya inmek zorunda kalır. Hanin, evlerine gizemli bir yabancı getiren kocasının işlerini sorgulam

 • 2
  Fransız Bağlantısı0dk

  Jack ve Greer aldıkları yeni istihbaratla Paris’e giderler ve kaçak Süleyman’a bir adım daha yaklaşırlar. Hanin’in kocası, gizli görevine karşı daha da ketum bir tavırla evine dönerek karısını, ailesinin geleceğiyle ilgili şüpheye düşürür.

 • 3
  Siyah 220dk

  Dron pilotu Victor, görevinin getirdiği büyük sorumluluğu kaldırmakta zorlanır. Jack ve Greer, Süleyman’ın kardeşini bulmak üzere Fransız İstihbaratıyla iş birliği yapar. Hanin, çocuklarının istikbali için tehlikeli bir karar vermek zorunda kalır.

 • 4
  Kurt0dk

  Jack ile Cathy gittikçe yakınlaşırken, Jack’in çifte hayatı sınava tabi tutulur. Süleymanın gövde gösterisi, ona yeni müritler kazandırır ve onu bir sonraki saldırısına bir adım yaklaştırır.

 • 5
  Onurun Sonu0dk

  Korkunç Paris kilise saldırısından sonra Jack ve Greer, Süleyman’ın hareketleri ardında daha derin bir strateji yattığını fark ederler, bu da Jack’i, ona sıra dışı bir tuzak kurmaya iter. Hanin özgürlük arayışında yeni zorluklarla yüzleşir.

 • 6
  Kaynak ve Yöntemler0dk

  Jack ve Greer, onları Süleyman’a götürebilecek çok değerli bir hedefin izini bulabilmek için Türk bir suçluyu kullanınca Jack’in ahlaki değerleri sınanır. Hanin takipçilerinden kaçmaya ve kızlarını korumaya çalışır. Cathy, çok daha korkunç bir şeyin habercisi olabilecek yeni bir tür Ebola virüsü sal

 • 7
  Oğlan0dk

  Jack ve Greer, Süleyman’ı yakalamak için üstlerini bir yer saldırısına ikna etmeye çalışır. Jack’in çifte hayatı önemli bir ilişkisine mal olur.

 • 8
  İnşallah0dk

  Jack ve Greer, Süleyman’ın bir sonraki saldırısının Amerikan topraklarında olmasından korkmaktadır. Onu nasıl durduracaklarını bulmak zorundadırlar yoksa korkunç bir felaket riskiyle karşı karşıya kalacaklardır.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?