Jean-Claude Van Johnson

Genel Bakış

Jean-Claude Van Johnson dizisini kesintisiz bir şekilde DizipalFilmizle farkıyla donmadan tek parça 1080p full hd izle. Eğer siyasi bir rakibi ortadan kaldırmanız, global bir şirketi iflas ettirmeniz ya da bir hükümeti devirmek istiyorsanız ve bunu en üst düzeyde gizlilikle yapmanız gerekiyorsa, tek bir kişiye yönelmelisiniz: Sinema tarihinin en çok tanınan film yıldızlarından birine.. Küresel bir dövüş sanatları uzmanı ve aktör olan Jean-Claude Van Dammea! Dünyanın en tehlikeli ve gizli paralı askeri Johnson takma adı altında faaliyet göstermektedir. Yıllar önce emekli olduğu için dünyadaki kötü adamlar şanslı. Uzun zaman önce kaybettiği aşkı ile karşılaşması Onu sahnelere geri döndürüyor. Ve bu sefer her zamankinden daha ölümcül olacak... (18 yaş ve üzeri için uygundur) DiziPALFilmizle ile ücretsiz izleyebilirsiniz.

Bölümler

 • 1
  Pilot30dk

  Emekli aktör/uluslararası casus Jean-Claude Van Damme eski kuaförü/sağ kolu Vanessaya olan aşkından emeklilikten döner. İçi şüpheyle dolu olsa da JCVD çabucak setteki ve sahadaki ustalığını ispatlar. Tabii bir günlüğüne. Sonra her şeyi mahveder.

 • 2
  Hangi Yıldayız Sanıyorsun?30dk

  Vanessa batırdığı görev konusundaki hoşnutsuzluğunu dile getirdiğinde, JCVD görevi tamamlayıp yerel araba yarışı çetesine sızma çabalarını ikiye katlar... ve her şeyi mahveder. Yine. Şansına Vanessa buzdağının görünen ucu olan uyuşturucuları bulmuştur ve bulabileceği tüm yardıma ihtiyacı olacaktır.

 • 3
  Güven Üzerine Bir Konuşma30dk

  Filip asla çok fazla şey istememişti. Sadece iş arkadaşlarından oluşan iyi bir grup. Buna da sahipti. Ta ki hayatı efsanevi aktör Jean-Claude Van Damme tarafından alt üst edilene dek. Şansına bir grup paralı asker çok yakınlarında ve ona intikam şansı sunmak üzere.

 • 4
  Eğer Şanslıysan30dk

  JCVD, zamanın düz bir çember mi yoksa tetrahedron mu olduğunu keşfe çıkıyor. Filip kendi sebep olduğu bir kâbusa hapsoluyor. Vanessa geçmişiyle yüzleşiyor ve Luis, ruhunun ıssız topraklarına bakıyor. Bölüm HB (Hafif Bilim) olarak derecelendirilmiştir.

 • 5
  Yerinde Saymak30dk

  Kariyerinden kalanları yok ettikten ve sevdiği herkesi uzaklaştırdıktan sonra JCVD yaralarını sarmak için anavatanına dönüyor. Ama asla eve dönemezsiniz ve bazı yaralar saramayacağınız kadar derindir.

 • 6
  Dünyanın Kahramana İhtiyacı Var30dk

  JCVD, unutulmuş diyarlara seyahat edip en derin korkularıyla yüzleşir. Ayrıca birkaç film kiralar.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?