Memeliler

Genel Bakış

Memeliler dizisini kesintisiz bir şekilde DizipalFilmizle farkıyla donmadan tek parça 1080p full hd izle. Mammals, ifşalar ve sırların gün yüzüne çıkmasıyla modern evlilik ve sadakatin nasıl karmaşıklaştığını gözler önüne seriyor. Sekiz milyarlık bir dünyada, biri bulduktan sonra ne olacak? Tutmaya çalışılan sözlere sadık kalınabilir mi? DiziPALFilmizle ile ücretsiz izleyebilirsiniz.

Bölümler

 • 1
  1. Bölüm30dk

  Jamienin dünyası, huzur dolu bir tatilin trajik bir kayıpla sonuçlanmasının ardından eşi Amandine ile ilgili açığa çıkan şoke edici sırlarla altüst olur.

 • 2
  2. Bölüm30dk

  Jamie durumu kontrol altına almaya çalışırken ‘Paul’ü arama çalışmaları devam eder. Kayınbiraderi Jeffin yardımını almasıyla daha da şaşırtıcı bilgiler ortaya çıkar. Bu sırada Amandine, onu özel öğretmenine yaklaştıran keman tutkusuyla aklını dağıtmaya çalışır.

 • 3
  3. Bölüm30dk

  Jamie, ilk restoranının açılmasının telaşıyla hayatını dengelemekte zorlanır. Baskı altında patlar ve Amandinein yaptıklarının sonuçları ortaya dökülür. Bu arada Jeff ve Luenun evliliği zor bir dönemden geçer.

 • 4
  4. Bölüm30dk

  Bu kaostan önce, Amandine’in milyarder nişanlısının süper yatında çalışan genç Jamie’nin Amandine’le tanışmasına şahit oluruz. Amandine bir sır saklarken ikili, aşka bir şans vermek için her şeyi riske atar.

 • 5
  5. Bölüm30dk

  Jamie çiftlikte zaman geçirir ve ‘Paul’ün kimliğini keşfederek büyük bir şok yaşar. Lue ve Jeff evliliklerindeki sorunlardan kaçınmaya devam ederler. Lue hayal dünyasına kaçarken Jeff Cambridgede kafa dağıtır.

 • 6
  6. Bölüm30dk

  Jamie, eşinin eylemlerinin ardında yatan gerçek nedeni keşfederken Amandinein planı ortaya çıkar. Bir gerçeğin ortaya çıkmasıyla her iki aile de büyük şok yaşar ve Lue ve Jeffin hikâyeleri doruk noktasına ulaşır.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?