Squid Game

Genel Bakış

Squid Game dizisini kesintisiz bir şekilde DizipalFilmizle farkıyla donmadan tek parça 1080p full hd izle. Para sıkıntısı çeken yüzlerce oyuncu, tuhaf bir davet alır. Davette onlara cazip bir ödül karşılığında çocuk oyunlarında yarışmaları teklif edilir. Teklifi kabul eden oyuncular, yarışmayı kazanırlarsa 40 milyon dolarlık büyük ödülün sahibi olacaktır. Ancak ödül cazip olsa da oyunun ölümcük riskleri vardır. DiziPALFilmizle ile ücretsiz izleyebilirsiniz.

Bölümler

 • 1
  Kırmızı Işık, Yeşil Işık0dk

  Kolay yoldan para kazanmayı uman beş parasız ve çaresiz Gi-hun, esrarengiz bir oyunda yer almayı kabul eder. İlk turun başında beklenmedik, korkunç bir olay gerçekleşir.

 • 2
  CEHENNEM0dk

  Oyuna devam etme ya da bırakma konusunda karar veremeyen grup oylama yapar. Ancak dış dünyada onları bekleyen gerçekler, en az bu oyun kadar acımasız olabilir.

 • 3
  Şemsiyeli Adam0dk

  Birkaç oyuncu, aynı anda hem tatlı hem de ölümcül olabilecek ve gizli avantajlara sahip oyuncular barındıran sıradaki tura katılır. Bu sırada Jun-ho gizlice içeri girer.

 • 4
  Takıma Sadık Kal0dk

  Oyuncular arasında ittifaklar kurulurken, ışıklar kapandıktan sonra yatakhanede kimse güvende değildir. Üçüncü oyunda Gi-hunun ekibi stratejik düşünmek zorundadır.

 • 5
  Adil Bir Dünya0dk

  Gi-hun ve takımı gece boyunca sırayla nöbet tutar. Maskeli adamlar birlikte komplo kurdukları doktorla sorun yaşar.

 • 6
  Kanka0dk

  Oyuncular dördüncü oyun için eşleşir. Gi-hun ahlaki bir ikilemle boğuşurken Sang-woo kendini korumayı seçer. Sae-byeok hayat hikâyesini ilk kez paylaşır.

 • 7
  VIPLER0dk

  Maskeli Önder gösteriyi en önden izlemek için gelen VIP konukları karşılar. Bazı oyuncular beşinci oyunun ağırlığını kaldıramaz.

 • 8
  Gemi Aslanı0dk

  Son oyundan önce finalistler arasındaki güvensizlik ve nefret iyice derinleşir. Oyunun kirli sırlarını açığa çıkarmakta kararlı olan Jun-ho kaçmaya çalışır.

 • 9
  Şanslı Bir Gün0dk

  Acımasız bir dövüşe sahne olan final oyununun nasıl sona ereceği sadece bir kişiye bağlıdır. Oyunun yaratıcısı nihayet kendini gösterir.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?