The Boys

Genel Bakış

The Boys dizisini kesintisiz bir şekilde DizipalFilmizle farkıyla donmadan tek parça 1080p full hd izle. The Boys, süper kahramanların güçlerini ve şöhretlerini kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerini kanunu korumaya adayan ve “The Boys” olarak adlandırılan bir grup insan, yozlaşmış süper kahramanları ortadan kaldırmak için zorlu bir yolculuğa çıkar. DiziPALFilmizle ile ücretsiz izleyebilirsiniz.

 • 1
  Oyunun Adı60dk

  Hayatının aşkının bir Kahraman tarafından öldürülmesinden sonra, ses ve görüntü cihazları satış elemanı Hughie Campbell, yozlaşmış Kahramanları cezalandırmaya kararlı sivil infazcı Billy Butcher ile birlik olur -- ve Hughie’nin hayatı kökünden değişir.

 • 2
  Vişne60dk

  Boys bir Süper Kahraman yakalar, Starlight intikamını alır, Homelander yaramazlık yapar, bir Senatör ise daha da yaramazlaşır.

 • 3
  Al Bakalım60dk

  Yüzyılın yarışı. A-Train ile rakibi Shockwave, Dünyanın En Hızlı Adamı olmak için yarışır. Bu arada, Boys tekrar bir araya gelir ve kendilerini iyi hissederler.

 • 4
  Türün Dişisi60dk

  The Boysun çok özel bir bölümü... bağırsaklar, bovling topları, kaçırılan uçaklar, çılgınlıklar, hayaletler ve çok ilgi çekici bir Kadın ile dolu bir saat. Ayrıca bolca da kalp -- hem duygusal anlamda hem de kan banyosu anlamında.

 • 5
  Ruhun İlacı60dk

  Boys, Kahramanlara karşı süren savaşlarında, işlerine yarayacak bir ipucunun peşinden “İnanç” Fuarına giderler. Orada bir ihtimal -- BİR İHTİMAL -- cinayete meyilli bir bebek olabilir ama kendi gözlerinizle görmeniz gerekecek.

 • 6
  Masumlar60dk

  KAHRAMANLAR AMERİKADA (2019). Vought Stüdyoları. Tür: Gerçek Kesit. Oyuncular: Homelander, Queen Maeve, Black Noir, The Deep, A-Train, Starlight, Tara Reid, Billy Zane.

 • 7
  Kendini Koruma Cemiyeti60dk

  Tükenmiş bir Kahramana asla güven olmaz -- Boys bu dersi zor yoldan öğreniyor. Bu arada, Homelander kendi geçmişini eşeliyor, Starlight aşk acısıyla tanışıyor, ayrıca olur da Sandusky, Ohioya gelirseniz ve kızın teki solungaçlarınıza dokunmak isterse ona HAYIR deyin.

 • 8
  Beni Buldun60dk

  Sezon Finali Vakti! Sorular cevaplandı! Sırlar açıklandı! Çatışmalar... çatıştırıldı! Karakterler patladı! Ve çok daha fazlası!

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?