Şeytanın Saati

Genel Bakış

Şeytanın Saati dizisini kesintisiz bir şekilde DizipalFilmizle farkıyla donmadan tek parça 1080p full hd izle. Her gece tam olarak saat 03.33te uyanan Lucy, uzun zamandır hayatındaki hiçbir şeye anlam verememektedir. Aradığı cevaplar bir dizi acımasız cinayetin sonunda, oralarda bir yerlerdedir. DiziPALFilmizle ile ücretsiz izleyebilirsiniz.

Bölümler

 • 1
  3.3360dk

  Altı bölümlük bu sürükleyici psikolojik gerilimde Peter Capaldi ve Jessica Raine başrolde. Lucy her gece tam 3.33te uyanır. Uzun zamandır hayatında hiçbir şey mantıklı gelmemektedir. Ama cevaplar, bir dizi vahşi cinayetin izini sürerken ortaya çıkacaktır.

 • 2
  Pelüş Tavşan60dk

  Tehlikeli bir suçlu tarafından hedef alındığından habersiz olan Lucy, oğlunun fantezileri ile yeni komşuları arasındaki garip bir bağlantıyı araştırır.

 • 3
  Çaykovski60dk

  Lucy kendini bir polis soruşturmasının merkezinde bulur. Uyanıkken gördüğü kâbuslar olanaksız görünen bilgileri açığa vurarak onu ve Dedektif Dhillonu korkunç bir keşif yapmaya yönlendirir.

 • 4
  Fırtınadan Sonra60dk

  Lucy, şüphelendikleri kişi tarafından hedef alındığından endişelendiği kayıp bir gencin izini sürmek için Dhillon ile olan bağlantısını kullanır.

 • 5
  Kaybettiğimiz Yarımız60dk

  Kaderin trajik bir cilvesinin ardından Dhillon, kaosun ortasındaki gizemli yabancıyı bulmak için Lucy ile iş birliği yapar.

 • 6
  Kaderi Sevmek60dk

  Şüpheli kişi gözaltına alınmıştır. Lucy hayatındaki gizemlerin cevaplarına ulaşabilecektir. Ama bunlara inanacak mıdır?

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?