The Mentalist

Genel Bakış

The Mentalist dizisini kesintisiz bir şekilde DizipalFilmizle farkıyla donmadan tek parça 1080p full hd izle. Patrick Jane isimli bir medyum, sirkte çalışan ve gözlem güçlerini kullanarak insanlar hakkında birtakım fikirler edinip bu fikirleri onlara medyum gibi satan biridir. Bir gün bu özelliği sebebiyle televizyona çıkar ve kendine Red John isimli bir düşman edinir. Red John Jane’in kızını ve eşini öldürünce ortada kalan ve bu ölümlerin sebebinin kendisi olduğunu düşünen Jane, en sonunda FBI’a başvurarak Red John’ın peşine düşmek ister. Her ne kadar ilk başlarda bu isteği geri çevrilse de FBI’ın çözemediği birtakım davaları çözen Jane, bu özel ekibe danışman olarak işe alınır. DiziPALFilmizle ile ücretsiz izleyebilirsiniz.

 • 1
  Pilot43dk

  Ünlü bir medyum, Kaliforniya Soruşturma Bürosun’da kritik davaları çözmek için danışman olarak çalışmaya başlar. Asıl amacı, eşini ve kızını öldüren “Red John” adlı katili bulmak ve cezasını bizzat kendisi vermektir!

 • 2
  Red Hair And Silver Tape43dk

  Napa Vadisi’ndeki bir üzüm bağında Melanie O’Keefe adlı kadının cesedi bulunur. Lisbon, cinayetin iki sevgili arasında yaşanan bir anlaşmazlık sonucunda işlendiğini düşünür.

 • 3
  Red Tide43dk

  Genç bir sörfçü kızın cesedi Santa Marta sahiline vurur. Kızın sörfçü arkadaşlarının çoğu şüphelidir. Soruşturmada elle tutulur bir ipucu bulunamayınca Jane, hipnoz yeteneklerini kullanır.

 • 4
  Ladies in Red43dk

  Zengin bir bankacı evindeki gizli sığınakta ölü bulunur. Katili bulmak için CBI ekibi kurbanın özel hayatını mercek altına alır.

 • 5
  Redwood43dk

  Ormanda bıçaklanarak öldürülmüş bir kız bulunur. Hafızasını kaybetmiş olan en yakın arkadaşı, cinayetin bir numaralı şüphelisi olarak görünse de Jane, o kadar emin değildir. Yeteneklerini kullanarak olayı hatırlamasına yardımcı olur.

 • 6
  Red-Handed43dk

  Kaliforniya-Nevada eyalet sınırında otel kumarhane sahibinin kesik eli bulunur. CBI, mafya cinayetinden şüphelenir. Soruşturma sırasında Jane, kumarhanede kartları sayarak para kazanma şansı yakalamıştır.

 • 7
  Seeing Red43dk

  Çarpıp kaçan araç, varlıklı bir kadının ölümüne neden olur. Soruşturma CBI ekibini ölen kadının düzenli olarak ziyaret ettiği medyum bir kadına götürür. Bir zamanlar medyum olan Patrick Jane, kadının dolandırıcı olduğundan şüphelenir.

 • 8
  The Thin Red Line43dk

  CBI, iki Davis polis memuru ile bir uyuşturucu davasıyla ilgili çifte cinayeti çözmek için birlikte çalışmaya zorlanır. Fakat CBI ekibi, memurların başka bir davanın kurbanı ile bağlantılı olabileceğinden şüphelenir.

 • 9
  Flame Red43dk

  CBI üç kundakçılık vakası ortaya çıkarır. Bu vakalarla ilgisi olan adamlar aynı gayrimenkul işinde faaliyet göstermiş ve hepsi ulusal savunma biriminde görev yapmıştır.

 • 10
  Red Brick and Ivy43dk

  Bir nörolojik bilim projesi çerçevesinde hayvanlar üzerinde birtakım deneyler yapılmaktadır. Bu bilimsel projeyle ilgili bir cinayet işlenir. Cinayeti aydınlatmak üzere Jane’in bir tanıdığı kendisinden yardım ister.

 • 11
  Red John’s Friends43dk

  Jared Renfrew, evlerindeki hizmetçinin kızına tecavüz edip öldürme suçundan mahkumdur. Red John’u tanıdığını söyleyen Jared, masumiyetini kanıtlarsa Jane’e, Red John’un yerini söyleyeceğini taahhüt eder. Jane kabul eder ancak istifa etmesi gerekir. Bütün CBI ajanları da kendisine yardım etmek için b

 • 12
  Red Rum43dk

  Küçük bir kasabada yetenekli genç bir futbol oyuncusu ölü bulunur. Görünüşte kara büyüye inananların düzenlediği bir törende kurban edilmiş gibi gözükse de gerçekler Jane’in gözünden kaçmaz!

 • 13
  Paint it Red43dk

  CBI, ünlü bir iş adamının ölümüyle çok pahalı bir tablonun çalınması olayının bağlantılı olduğunu keşfeder ve soruşturma başlatır. Rus milyarder ve sanat eseri koleksiyoncusu Shirali Arlow’un bu sırada çok para kazanması dikkatleri üzerine çeker. Ancak diplomatik dokunulmazlığının olması Jane’in işi

 • 14
  Crimson Casanova43dk

  Zengin bir işadamının karısı, seçkin bir termal tatil köyünde öldürülür. İş adamı, şımarıklıklarından sıkıldığı için artık görmezden geldiği karısının ölümde baş zanlı olmuştur. Tatil köyünde, zengin eşleri baştan çıkarıp onları kendisine aşık eden birde “Kasanova” vardır! CBI ekibi, bu ikiliyi taki

 • 15
  Scarlet Fever43dk

  Zengin bir mücevher tasarımcısı bir partide zehirlenerek öldürülür. CBI soruşturması, ölen kadının çevresindeki pek çok kişinin ikili tavırlarını ortaya çıkarır. Mücevherler, uyuşturucu, mafya, intikam, Jane’i bu davada oldukça karışık olaylar bekliyor...

 • 16
  Bloodshot43dk

  CBI, “Bulacak kadar akıllı mısın?” mesajıyla bir bomba ihbarı daha alır! Bu defa gerçekleşir... CBI ekibi bir hisse senedi komisyoncusu cinayetini araştırmak için yola çıkmadan önce bomba patlar ve Patrick bu olayda yaralanarak geçici körlük yaşar. Patrick, parlak zekası ve güçlü iç güdüleriyle yaşa

 • 17
  Carnelian, Inc.43dk

  Başsavcıya gelen ilginç cinayet mesajları CBI’ı harekete geçirir. Bu defa çok saygın ve borsada ilk sıralarda yer alan bir firmanın, insan kaynakları direktörü öldürülür. Soruşturma sırasında firmanın CEO’sunun rahat tavırları Jane’i kuşkulandırır. İpuçlarını biraraya getirmeye başlar.

 • 18
  Russet Potatoes43dk

  Hipnoz, bilinçli zihin yerine hayal gücüne bağlanma yöntemidir. Ne kadar saçma veya garip olursa olsun zihin, hayal gücünün yarattığını kabul eder! CBI ajanları bu defa hipnoz edilmiş bir satıcının işlediği cinayeti aydınlatmaya çalışıyor. Ancak işleri oldukça zor, ajan Rigsby hipnotize edilince ort

 • 19
  A Dozen Red Roses43dk

  Eskiden senatörlük yapmış zengin bir iş adamı öldürülür. Adamın, bir zamanlar çok ünlü bir aktris olan fakat şimdilerde çok fazla rol alamayan eşine, para karşılığı rol ayarladığı anlaşılır. Uyuşturucu şebekesiyle bağlantısı olduğu tespit edilince işler iyice karışır.

 • 20
  Red Sauce43dk

  Tanık koruma programında olan eski bir mafya üyesi öldürülür. CBI ajanları ipuçlarını değerlendirirken. Jane olayı daha kısa yoldan çözmek ister. Bunun için direk mafya liderinin kendisine gider.

 • 21
  Miss Red43dk

  Yazılım şirketi Gaia Matrix’in CEO’su Jim Gulbrand öldürülür. Kardeşi, eski karısı, ortağı ve yeni sevgilisinden biri bu suçu işlemiş olabilir. Soruşturma’da Gulbrand’in karısına vermemek için 10 milyon doları sakladığı ortaya çıkar. Para bulunduğunda katil de bulunacaktır!

 • 22
  Blood Brothers43dk

  Sorunlu gençlerin katıldığı özel bir okul’da genç bir çocuk öldürülür. Okul’da genellikle şiddette eğilimli ya da içine kapanmış, çevresi tarafından dışlanmış çocuklar bulunmaktadır. Okulun amacı doğayla iç içe kalarak mücadele etmeyi ve temel disiplin kurallarını öğretmek. Okuldaki bazı kurallar Ja

 • 23
  Red John’s Footsteps43dk

  Red John tarzı bir cinayet işlenmiştir. Kızıl saçlı güzel bir genç kız parkta ağzı bir bantla kapatılmış, elleri kolları bağlanmış boğulmuş olarak bulunur. CBI araştırması sonucu bütün ipuçları kızın gizemli sevgilisini katil olarak gösterse de Jane buna inanmaz ve gerçek katili ortaya çıkaracak bir

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?