Wednesday

Genel Bakış

Wednesday dizisini kesintisiz bir şekilde DizipalFilmizle farkıyla donmadan tek parça 1080p full hd izle. Wednesday Addams, tuhaf bir yatılı okul olan Nevermore Akademisine gönderilir ve burada psişik güçlerinde ustalaşmaya, kasaba sakinlerinin korkunç bir şekilde öldürülmesini durdurmaya ve 25 yıl önce ailesini etkileyen doğaüstü gizemi çözmeye çalışır. Tüm bunları yaparken yeni ilişkilerini de yönlendirir. DiziPALFilmizle ile ücretsiz izleyebilirsiniz.

Bölümler

 • 1
  Çarşamba Günü Doğanlar Dertli Olurlar0dk

  Berbat bir şaka yüzünden okuldan atılan Wednesday, anne ve babasının birbirlerine âşık olduğu yatılı bir okul olan Nevermore Akademisine gönderilir.

 • 2
  Dert En Yalnız Sayıdır0dk

  Şerif, gece yaşanan garip olaylarla ilgili Wednesdaye sorular sorar. Daha sonra Wednesday, Poe Kupası yarışında zorlu rakibiyle karşı karşıya gelir.

 • 3
  Dost mu, Dert mi?0dk

  Wednesday gizli bir toplulukla tanışır. Kaynaşma Gününde Nevermoreun dışlanmışları, Jerichonun Pilgrim Diyarındaki normal öğrencileriyle bir araya gelir. Şekerleme isteyen?

 • 4
  Ne Dertli Bir Gece!0dk

  Wednesdayin Xavieri Kuzgun Dansına davet etmesi Tylerı çok kıskandırsa da Şeyin elinde onun için başka bir koz vardır. Bu sırada Eugene, mağarayı gözetler.

 • 5
  Neye Dertlenirsen Onu Biçersin0dk

  Veliler Etkinliği sırasında ailesinin geçmişini araştıran Wednesday, yanlışlıkla babasının tutuklanmasına sebep olur. Enid, kurt adama dönüşmeyi öğrenmesi yönünde baskı görür.

 • 6
  İyiliğe Karşı Dert0dk

  Wednesdayin arkadaşları onun için sürpriz bir doğum günü partisi düzenler. Niyetleri iyi olsa da Wednesday bu makus günü cinayetleri çözerek değerlendirmeyi tercih eder.

 • 7
  Henüz Bana Dertlenmediysen0dk

  Ziyarete gelen üşütük Fester amca, canavar hakkında bildiklerini anlatır. Wednesday, Tyler ile Crackstoneun mezarında buluşmayı gönülsüzce kabul eder.

 • 8
  Dert Sürüsü0dk

  Wednesdayin başı Müdire Weemsle belaya girer ama sorunlar bu kadarla bitmez. Kadim bir canavarla savaşması gereken Wednesday, bütün arkadaşlarını yardıma çağırır.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?