You Me Her

Genel Bakış

You Me Herile ücretsiz izleyebilirsiniz.Evli bir çiftin başka bir kadınla "polyamory" ilişki yaşaması konu edilmektedir. Biraz daha açmak gerekirse evlisiniz, eşinizi seviyorsunuz ve aynı anda başka birinden hoşlanıyorsunuz. Eşinizin de haberi dahilinde birlikte oluyorsunuz. Bireylerin birden fazla sevgilisi olabiliyor ve eşinizde durumun bilincinde olup buna onay veriyor. (Dizi içeriği 18 yaş ve üzeri için uygundur) DiziPALFilmizle ile ücretsiz izleyebilirsiniz.

 • 1
  Sigara, Soğan Cipsi ve Her Şey Karışık30dk

  Kardeşinin, evliliğiyle ilgili verdiği tartışmalı tavsiyeyi uygulayan Jack, ek işi escortluk olan 25 yaşındaki lisansüstü öğrencisi Izzy ile iletişim kurar.

 • 2
  Sakin Olur musun?30dk

  Suçluluk duyan Izzy, kendisine ve apartman dairesine çeki düzen vermeye karar verir. Emma'nın geçmişiyle ilgili paylaştığı bir sır Jack'in rahatsızlık duymasına yol açar.

 • 3
  Birleşmeme Kuralı30dk

  Jack ve Emma, anlaşmalarının temel kurallarını koyar. Ancak Emma, Izzy ile ilk buluşmasının ardından eve döndüğünde kıskançlık çirkin yüzünü gösterir.

 • 4
  Kutuyu İşaretle30dk

  Dave, Carmen'den aldığı haberlerle Jack'in seks sonrasında yaşadığı mutluluğu sonlandırır. Nina, Izzy'nin gerçekleri görmesini sağlar. Lori'nin kızı okulda Jack'i haşlar.

 • 5
  Jack'in Yeğeni30dk

  Izzy, Andy ile ilişkisini düzeltmeye çalışsa da aklı Jack ve Emma ile meşguldür. Bu sırada çift, hata yapıp yapmadıklarını düşünmektedir.

 • 6
  Bizi Seviyorum30dk

  Emma, Jack ve Izzy ilk romantik karşılaşmaları olan üçlü sekste yollarını bulmaya çalışır. Andy, Izzy hakkındaki gerçeği arar. Lori, bilgi toplama çabalarını hızlandırır.

 • 7
  Muhteşem Gecenin Sabahı30dk

  Izzy okulu kırarak günü Emma ve Jack ile geçirmek ister. Emma ve Jack aceleyle işe gidince Izzy şaşkın ve kalbi kırık bir hâlde geride kalır.

 • 8
  Daha Kalabalık Bir İlişki30dk

  Emma ve Jack, Izzy ile olan iş anlaşmalarını tekrar yürürlüğe sokmak ister. Nina, bu fikri desteklese de Izzy'nin aklında başka bir şeyler vardır.

 • 9
  Colorado, Güzel Evim30dk

  Ava, Emma ve Jack'in geride bıraktıkları izleri silmelerine yardım eder. Ancak Lori'nin Trakarsky çiftiyle işi henüz bitmemiştir. Izzy, fevri bir karar alır.

 • 10
  Bir Romantik Komedi Klişesi30dk

  Emma, iş yerinde önemli haberler alır. Jack, Dean Weinstock'un verdiği bilgece öğüdü uygular ve ikisi de tekrar terapiye başlar. Izzy, Andy'ye açılır.

Yorumlar 0
Yorum yapabilmek için giriş yapman gerekli!Buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsin.
Listelenecek yorum bulunamadı. İlk yorumu sen atmaya nedersin?